Kurumsal

Demirdöküm KombiKlimaTermosifon Yetkili Servisi

Demirdöküm Kadıköy Yetkili Ana Bayii Isı-Su İnşaat ;

Demirdöküm Kombi Klima, Doğalgaz, Güneş Enerjisi Sistemleri Konusunda Uzman Kadrosu Ve 22 Yıllık Tecrübesi İle Müşterilerine En Uygun Çözümleri Sunmaktadır.

Demirdöküm Kadıköy Göztepe Yetkili Ana Bayisi Isısu İnşaat Olarak, Yüksek Kalitedeki Demirdöküm Ürünlerini Ve Yeni Teknolojileri Tüketicilere Sunarak Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Amaçlamaktayız. Isı-Su İnşaat, Demirdöküm Kadıköy, Brötje, Falke, Demirdöküm Gibi Kalitesi Tartışılmaz Birçok Dünya Markasını Müşterileri İle Tanıştırarak Klima, Isıtma Sistemleri, Tesisat Ve Doğalgaz Pazarında 1984 Yılından Beri Faaliyet Göstermektedir.

Misyon Ve Vizyonumuz

Daima En İyi Olmak Ve Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunmak Vazgeçilmez İlkemizdir. Hedefimiz, Satış Ve Taahhütle Başlayan Dostluğumuzun, Satış Sonrasında Da Uzun Yıllar Devam Etmesidir. Demirdöküm Kadıköy Yetkili Bayii Olarak Yaptığımız Tüm İşler 1 Yıl Garantimiz Altındadır. Bizi Tercih Eden Tüm Seçkin Müşterilerimize Teşekkür Ederiz.

Hayatımızın Bazı Temel İhtiyaçları Vardır. Bu İhtiyaçların Ne, Nasıl Ve Ne Ölçüde Karşılandığı Yaşamımızın Kalitesini Belirler. Bu Temel İhtiyaçlardan

  • Isınmak
  • Sıcak Su
  • Havalandırma (İklimlendirme)

Çağımızda Artık Çok Daha Konforlu Bir Alanda Gerçekleşebilmektir. Tabi Ne Kadar Konforlu Olduğu Bizim Tercihlerimize Bağlıdır. Bir Klima Havayı Yeteri Kadar Filtreliyemiyor Sa Veya Bir Kombi Arızalandığında Servis Hizmeti Tam Olarak Gerçekleşmiyorsa, Tüm Bu Teknolojilere Ne Gerek Var Değil Mi?

Uygun Zamana Randevu Almanızı Önemle Tavsiye Ederiz.

  • Kombi
  • Klima
  • Brülör
  • Doğalgaz Kazanı

Montaj, Bakım, Servis Hizmeti Ve Orjinal Yedek Parça Satımı Hizmeti Sunan, Türkiye’nin En İyi Isıtma Ve İklimlendirme Markası Yetkili Servis Olarak Her Zaman Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalarımız, Uzman Ekibimiz Ve Kaliteli Ekipmanlarımızla Size Her Zaman Destek Olmaya Hazırız.

Bunlar Gibi Onlarca Örnek Mevcuttur. Eğer Siz De Böyle Düşünüyorsanız Yalnız Değilsiniz Biz Demir Döküm Servisi Olarak İşte Bu Konuda Sizlerin En İyi Yardımcısı Olarak En Kalite Hizmetin Garantisi Oluyoruz.

Demir Döküm Ailesi Empati Ve Memnuniyet Prensibiyle, Sizlere En Kaliteli Hizmeti En Hızlı Şekilde Uzman Ekip Ve Ekipman Aracılığıyla En Uygun Fiyat Tarifeleriyle Sunuyoruz. Daima Satışından Servisine, Montajından Bakımına İhtiyaç Duyduğunuz Her Alanda Aynı Kaliteli Anlayışla Hizmetin Garantisi Olma Sözünü Veriyoruz.

Yaşam Kalitemizi Isınma, Sıcak Su Ve İklimlendirme Araçlarının Kalitesi Ve Kaliteli Servisi Sizler İçin Hem Maddi Hem Manevi Öneme Sahiptir. Firmamız En Kaliteli Hizmeti Sunarak Şunları Amaçlamaktadır:

Cihazlarınızın Profesyonel Kurulumu (Montajı) Mekanlarınızın Dekoruna Ve Cihazın Çalışma Standartlarına En Uygun Yere Monte Edilerek Cihazlarının Doğru Olarak Çalışmasına, Kaliteli Servisle Cihazınızın Deformasyonun Tespitini Doğru Yapıp En Uygun İşlemi Yapmayı, Kaliteli Ekip Ve Ekipmanlarla Bakımı Ve Gerek Duyulduğunda En Uygun Fiyatlara Tse Belgeli Orijinal Yedek Parçaları Sunarak İşlem Yapılması Cihazının Çalışma Standartlarını Koruyup Verimini Artırmayı Ve De Enerji Tasarrufu Sağlamayı Amaçlamaktadır.

Ayrıca Ürünlerinizin Belli Zamanlardaki Periyodik Bakımı Sizlerin Can Ve Mal Güvenliği Açısından Yasalar Gereği Bir Zorunluluk İçerdiğini Hatırlatarak Firmamızdan Sizin İçin En

ISI-SU İNŞAAT
DEMİRDÖKÜM YETKİLİ ANA BAYİSİDİR…